MÖBLER / Bord / Matbord 15474104
nr 1547 4104
Matbord
1900-talets slut, fyrdelad centralfot, skiva i mahognyfanér. Bredd: 132 cm. Djup: 137 cm. Höjd: 76 cm. Skruvar och gafflar saknas. Stödben saknas för att använda extra skivor
Kondition: slitage, märken
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 juni 2023
kl 19:09:22
250 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)